Z wykształcenia jestem fotografem oraz kulturoznawcą. Ukończyłem studia na Uniwersytecie Jagiellońskim (Filmoznawstwo oraz Kulturę współczesną), studia podyplomowe na  Uniwersytecie Pedagogicznym (Edytorstwo oraz Architekturę informacji), a także fotografię mody i fotografię kreacyjną w Akademii Fotografii w Warszawie.

W swoich pracach przedstawiam ludzi i ich codzienne życie, usiłując dostrzec to, czego oni w sobie nie potrafią zobaczyć. Trudno jest zdefiniować własny styl, ale z pewnością nie staram się rejestrować rzeczywistości taką, jaka ona jest, lecz kreować jej wizerunek na zdjęciu. Dlatego bardzo ważne w mojej pracy jest znaczenie widzenia i postrzegania świata, a nie tylko patrzenia na niego. Staram się, by na moich fotografiach były przedstawione prawdziwe historie, jednak w bardzo subiektywny sposób.

Zachęcam do odwiedzania mojego blogu, gdzie można obejrzeć zdjęcia z ostatnich reportaży i sesji oraz przeczytać przemyślenia odnośnie twórczej pracy.

The impulse that led you to make an image is a thing that you cannot share with anyone, even if you explain it. What remains is a surface that will live its own life, that will belong to everybody. I accept that surface.