Z wykształcenia jestem fotografem oraz kulturoznawcą. Ukończyłem studia na Uniwersytecie Jagiellońskim (Filmoznawstwo oraz Kulturę współczesną), studia podyplomowe na  Uniwersytecie Pedagogicznym (Edytorstwo oraz Architekturę informacji), a także fotografię mody i fotografię kreacyjną w Akademii Fotografii w Warszawie.

Fotografia to dla mnie nie tylko sposób na uchwycenie rzeczywistości, ale także na wyrażenie emocji. Nie zadowalam się prostym zastosowaniem zasad kompozycji, perspektywy i proporcji, ale staram się nadać moim zdjęciom głębię i znaczenie. Interesuje mnie nie tylko to, co widać na obrazie, ale także to, co się za nim kryje: uczucia związane z tematem zdjęcia, scenerią, osobistą relacją z portretowaną osobą, a także unikalnym charakterem oświetlenia. Światło w mojej fotografii jest swoistym dopełnieniem tematu i ważnym elementem budującym nastrój. Dlatego za każdym razem próbuję odnaleźć porządek w tym pozornym chaosie – tak by wszystko mogło się znaleźć na właściwym miejscu.

Fotografia to bardzo wymowne medium, które może ujawniać wiele, ale ostatecznie może też nic nie tłumaczyć. Moim ulubionym stylem w literaturze jest realizm magiczny, którego podstawowe założenia doskonale też sprawdzają się w fotografii. Zatem elementy fantastyczne to częsty motyw moich prac podobnie jak inspiracja malarstwem prerafaelitów. Lubię łączyć realne sceny z niecodziennymi detalami, tworząc niezwykłe i oniryczne obrazy. Moje zdjęcia mają zachęcać do refleksji i zadawania pytań o granice między rzeczywistością a wyobraźnią. Chcę pokazać, że świat jest pełen magii i tajemnic, które można odkrywać poprzez sztukę.

The impulse that led you to make an image is a thing that you cannot share with anyone, even if you explain it. What remains is a surface that will live its own life, that will belong to everybody. I accept that surface.