Z wykształcenia jestem fotografem oraz kulturoznawcą. Ukończyłem studia na Uniwersytecie Jagiellońskim (Filmoznawstwo oraz Kulturę współczesną), studia podyplomowe na  Uniwersytecie Pedagogicznym (Edytorstwo oraz Architekturę informacji), a także fotografię mody i fotografię kreacyjną w Akademii Fotografii w Warszawie.

Staram się by najważniejszym elementem moich zdjęć nie była wyłącznie kompozycja, perspektywa i proporcje ale przede wszystkim emocje. Te związane z tematem zdjęcia, scenerią, osobistą relacją z portretowaną osobą ale również unikalnym charakterem oświetlenia. Światło w mojej fotografii jest swoistym dopełnieniem tematu i ważnym elementem budującym nastrój. Dlatego za każdym razem próbuję odnaleźć porządek w tym pozornym chaosie – tak by wszystko mogło się znaleźć na właściwym miejscu. Fotografia to bardzo wymowne medium, które może ujawniać wiele, ale ostatecznie może też nic nie tłumaczyć. Moim ulubionym stylem w literaturze jest realizm magiczny, którego podstawowe założenia doskonale też sprawdzają się w  fotografii. Zatem elementy fantastyczne to częsty motyw moich prac podobnie jak inspiracja malarstwem prerafaelitów.

Zachęcam do odwiedzania mojego blogu, gdzie można obejrzeć zdjęcia z ostatnich reportaży i sesji oraz przeczytać przemyślenia odnośnie twórczej pracy.

The impulse that led you to make an image is a thing that you cannot share with anyone, even if you explain it. What remains is a surface that will live its own life, that will belong to everybody. I accept that surface.